Çalışma Saatlerimiz : 09:00 - 19:00
  • Telefon

    +90 212 286 08 50

  • E-Posta

    info@motokar.net

  • RANDEVU AL
Hakkımızda

Hakkımızda

1994 yılında Land Rover Türkiye distribütörü Otokar A.Ş 'nin merkez servisinde 1998 yılında Borusan Oto'ya devir edilene kadar çalışan Aydın Özcan bu tarihte Motokar Otomotiv'i kurarak bugünde aynı sistem ve disiplinle özel Land Rover servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve TSE 12047, TSE 13168 hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir.

Periyodik olarak aracınızın gereksinimlerine karşılık verebilmek, ona bir bebek gibi bakabilmek için onu emin ellere teslim etmek istediğinizi biliyoruz. Bunun yanı sıra, full servis veren, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmet sunan doğru adresi bulmak konusundaki titizliğinizi de anlıyoruz. İşte gözünüzün arkada kalmayacağı, güvenilir, uzman ve deneyimli Motokar Otomotiv! 

Otomobilinizin de özel ilgiye ve bakıma ihtiyacı var

Land Rover servisi olarak hizmet veren Motokar Otomotiv; deneyimli uzman kadrosu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli servis anlayışı ile üstün teknoloji sunuyor. Motokar; Land Rover'ın öngördüğü standartlarda olan sistemi, test cihazları ve teknik donanımı ile mekanik, elektrik, boya, kaporta, yedek parça konusunda en yeni ekipmanlara sahip.

7 gün 24 saat hizmet

Stoklarındaki bol yedek parça, zengin aksesuar çeşitlerinin yanı sıra; 7 gün 24 saat sizlere teknik destek sağlayan özel gezici servis aracı ve çekicisi ile de hizmetinizde.